Stanice na úpravu vody Aquahome 15-30N

 

 

Nie ste spokojní s kvalitou vody vo vašom dome?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         V čajníku sa vám vytvára vodný kameň a na batériách v kuchyni a kúpeľni vidieť usadeniny vodného kameňa?                                                                                                                                                                                                                  Máte tvrdú vodu!

 

Voda. Zdanlivo nevyčerpateľný zdroj. Jej význam je čoraz väčší. Pijeme ju, umývame sa ňou, perieme oblečenie, dokonca ju používame na vykurovanie našich domovov, a predsa si málo všímame dôsledky jej používania. Až dovtedy, kým sa nepozrieme do čajníka a neuvidíme v ňom vodný kameň alebo nám kúrenár nevymení náš kotol za nový, pretože starý kotol je znefunkčnený vodným kameňom.
Je to neuveriteľné, ale voda, ktorú spotrebuje za rok štvorčlenná domácnosť môže obsahovať až 70 kg vodného kameňa.
Tvrdá voda môže byť odstránená Na šťastie, existuje spoľahlivý a dostupný spôsob, ako navždy odstrániť vodný kameň. Stačí, keď si v dome inštalujete zmäkčovač vody Aquahome a tvrdá voda sa hneď zmení na mäkkú vodu, len čo prejde cez špeciálnu vrstvu, ktorá sa nachádza vnútri zariadenia. Po úprave určitého množstva vody túto vrstvu automaticky očistí – zregeneruje – soľný roztok.
Zariadenie Aquahome vyrába jeden z najlepších výrobcov na svete v oblasti systémov na úpravu vody, ktorý už viac ako 80 rokov udáva trendy v tejto oblasti. Zmäkčovače vody Aquahome majú unikátne, patentované riešenie, ktoré upravuje vodu komfortným spôsobom, šetrne voči životnému prostrediu.
Najčastejšia kladené otázky
Kedy je vhodné používať v dome zariadenie na zmäkčovanie vody? Keď bývame v oblasti, kde je tvrdá voda, obsahujúca veľké množstvo rozpustných solí (hlavne soli vápnika a horčíka), ktoré ničia domáce spotrebiče a ovplyvňujú veľa vecí v našom dome – od usadenín v kúpeľni až po straty na energii vo vykurovacích zariadeniach.
Ako sa voda stáva tvrdou? Voda je univerzálnym rozpúšťadlom. Pri styku s pôdou a skalami sa v nej rozpúšťajú minerály (hlavne vápnik a horčík), ktoré počas zohrievania vody spôsobujú vznik vodného kameňa.

 

 

 

Výhody na prvý pohľad:
 

  1. Domáce spotrebiče, ktoré sú v styku s vodou ako napr.: práčka, umývačka, čajník majú dlhšiu životnosť a náklady na ich používanie sú menšie.
  2. Vaňa, sprchovací kút, sanitárne armatúry nie sú pokryté vodným kameňom.                                                                                            
  3. Náklady na pracie, čistiace a umývacie prostriedky sa znížia dokonca až na 60 %.                                                                                     
  4. Účty za energiu sa znížia najmenej o 10 %. Pokožka je zdravšia a hladšia. Osoby, ktoré trpia zápalmi na pokožke pociťujú výrazné zlepšenie.
  5. Šetríme čas, nakoľko s mäkkou vodou sa ľahšie upratuje. Vlasy sú čistejšie, viac sa lesknú a pri dotyku sú hebké. Látky sú trvácnejšie a majú výraznejšie farby.                                                                                                      
  6. Používaním menšieho množstva pracích prostriedkov chránime životné prostredie. n Náklady na zariadenie Aquahome sa pri týchto výhodách môžu vrátiť za 2 – 4 roky